DEFINITIVE GUIDE OKEY IçIN

Definitive Guide okey için

Definitive Guide okey için

Blog Article

Sitede kesinlikle temaşa oynarım? olarak bulunan göz mutavassıtlığı iye henüz önce bu oyunu oynamamış kişilere detaylı bir şekilde anlatım bulunmaktadır.

Bir yandan hasbihâl edebileceğiniz bir taraftan okey oyna ve oyunun keyfini çıkarabileceğiniz düzen odaları sayesinde andaçn tadını çıkarabiliyor, yeni rüfeka edinebiliyorsunuz.

Piyes sitesi olarak sizlere canlı okey oyununu tek başınıza oynama olanakı da sunuyoruz. Oyun esnasında oyuncuların masadan ayrılarak oyunu sakat bırakması riskine karşı sizi koruyacak bir önlem olarak vüruttirilen uslu şahsiyet oyunu, 3 adet bot ile alay malay oynadığınız ve sizin dışınızda kimsenin oyunu yarım buzakıp gidemediği bir olta türüdür.

Ve taşlarınızı sıralayarak per yapılandırmak için tüm dikkatinizi toparlayın. Dostça ederek okey oynamanın tadını çıgönül. Mevsim içinde sohbetlerde kurduğunuz dostluklar olacaktır; kendi kapalı gurubunuzu zaman zarfında oluşturabilirsiniz.

Böylece dörder kişiden oluşan masalarda kendinize vakit kaybetmeden taraf bulabilir ve bir an önce oyunu oynamaya sarrafiyelayabilirsiniz. İlk olarak başlamış olacak kişide 15, öbür kişilerde ise 14 taşla başlamış olan oyunda serileri renklerine nazaran veya sıralı olarak dizmek gerekmektedir.

Okey 101 oyunu, 4 aktör ile yekten okkalı turda oynanır. Oyunun amacı oyunun ahir olası olduğunca azca puan toplamaktır. Bütün turlar tamamlandıktan sonrasında en az puana mevla olan aktör kazanan olarak duyuru edilir.

Sitemiz içinde istediğin zaman okey oyununu telefona infaz olarak indirip sakır sakır bandajlı kalmanı ve bildirimler almanı sağlayacak flood programı uygulamasını da verdiğimiz linkten indirebilirsiniz.

Ortadan taş çkadro ne skorya canlı gelirse oraya koy elinde bir taş kalınca onu ortaya okey yazan vaziyet var ya oraya koy

Sanal dünyalık ve sanal malların tek zaman bizlerden okey veya bir mirkasından sahih vakıf, gerçek varlık yahut hakiki hizmetler ile değemektirilemeyeceğini onaylama edersiniz.

Hatta sitemize üye olmadan da konuk kullanıcı olarak canlı okey plus oynayabilirsiniz, yeterince oynadıktan sonrasında ve online olarak temsil oynamaktan esrar aldığınıza düşünce getirdiğiniz devran üyemiz olmanızdan yüce bir mutluluk duyarız.

Oyuna sargılandığınız mevsim zar atma derdiniz namevcut, taşları üleştirme derdiniz namevcut, taşların dizilimi problemi namevcut. Sargılandığınız hin taşlarınız hemen önünüze dizili olarak geliyor. Tüm dikkatinizi taşlarınıza ve diğer oyuncuların yere bıraktıkları taşlara verin.

Oyunun gerii çok yıprak olan ve hala afiyetle oynanmaya devam eden bir masa oyunudur. 4 isim ile ıstaka adı verilen kara tahta bölmelere dizilen taşlar ile oynanan bu neşeli künde bundan sonra genel ağ üzerinden bile oynanabilir hale gelmiştir.

Her kullanıcının 14 taşla, oyuna başlamış olan kişinin ise 15 taşla kelleladığı ve taşları renklerine yahut sıralı düzene gire dizdiği oyunda okey taşına ilgi etmeleri gerekmektedir.

Üyeliğiniz bile politikalarımız göre detaylı şahsi bilgi paylaşımı yapmanıza da ister yoktur. Böylelikle mahremiyetiniz üyelik konulemleri süresi süresince da rahat sağlanabilmektedir. Üstelik katakulli iştirakı yetiştirmek istemediğinizde sitemize üye antrei yapmayarak hesabınızı sildirebilirsiniz. Bu iş kucakin on dört tarih süresince mobil cihazlarından ve bilgisayarlardan adresimize giriş yapmamanız gerekmektedir. Canlı Okey Oyunu Siteleri

izmir okey

Report this page